Menu
Your Cart

Hakkımızda

Sırrı Laçin Musical Instrument, 2018 yılının Haziran ayında İstanbul'da faaliyetlerine başladı. Kurucusu ve sahibi Sırrı Laçin'in daha önceki müzisyenlik, eğitim ve enstrüman satış tecrübesiyle yola çıkan firmamız, kurulduğu günden bu yana bağlamayı tüm dünyaya tanıtmak, dünyanın farklı yerlerinden dostlarımızın ve takipçilerimizin kaliteli bağlama edinmelerini sağlamak ve bunu güvenilir/dürüst bir temelde yapmak amacıyla yola çıktı. 

Kuruluşumuzdan bu yana geçen zamanda, dünyanın dört bir yanındaki birçok farklı ülkeden farklı halklara mensup dostlarımızı kaliteli bağlamalarla kavuşturduk. Bağlamalarımızın sesinin dünyanın her yerinde yankılanmasını sağladık.

İyi müzik yapabilmenin koşullarından birinin iyi bir enstrümana sahip olmak olduğu bilinciyle, yalnızca üst seviyede, profesyonel kalitede bağlamalar üretiyoruz ve satıyoruz. Bağlamalarımızın üretiminde en kaliteli ve kuru ağaçların kullanılmasına özen gösteriyor, üretim süreci sonunda sesleri güzel, çalımları rahat ve yıllara dayanaklı bağlamalar ortaya çıkarıyoruz. 

Sektöre yön veren ve çalışma tarzı konusunda öncü konumda olan firmamızla, bağlama satışı konusunda pek çok ilki gerçekleştirdik. Mağazada bulunan ve satışa çıkarılan bağlamaların her birine ayrı kodlar verilmesi, her bir bağlama için birden fazla fotoğraf ve video çekilerek bunların web sitesinde ve sosyal medyada yayınlanması, farklı modeller ve farklı seri isimleri verilerek bağlamaların toplu adetlerle bir arada tanıtılması Türkiye'de ilk kez bizim tarafımızdan gerçekleştirildi.

Bağlamalara verilen "Altın/Golden Serisi", "Kara Şimşek/Dark Knight Serisi", "Özel/Special Seri" gibi seri isimlendirmeleri, yine ilk kez firmamız tarafından uygulandı.

Mağazamız açıldığından bu yana, satın alınan bağlamaların yanında profesyonel kalitede kılıf, yedek tel ve mızrap gönderiyoruz. Öyle ya, profesyonel kalitede bağlama alan dostlarımızın en temel ihtiyaçlarını da düşünmek, bu ihtiyaçların ilk ayağını bizzat kendimiz karşılamak istedik.

Bağlamalarda olduğu kadar, tel vb. aksesuarlarda da profesyonel kalite düzeyini koruduk. Yılların tecrübesine dayanarak, bağlamalarımızı çalan dostlarımızın keyifle kullanacağı kaliteli aksesuarları temin ederek hizmetlerine sunduk.

Sırrı Laçin Musical Instrument olarak, kendi imalatımız olan profesyonel kalitede bağlamalarımızı dünyanın dört bir yanındaki dostlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz.