Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

1- Yurtdışına bağlama gönderiyor musunuz?
- Evet, dünyanın her yerine kargo aracılığıyla bağlama gönderiyoruz.

2- Bağlamalar kargoda sağlam geliyor mu?
- Bağlamalarımızı kalın kılıflar ve özel olarak yaptırdığımınız dayanıklı kolilerle gönderiyoruz. Kargolarınız biçimde teslim ediliyor.

3- Bağlama kargoda kırılırsa ne olacak?
- Bağlamanızı kargo şirketinden teslim alırken kontrol edip, olası bir sorunda mümkünse tutanak tutturmanız iyi olacaktır. Siz bağlamanızı sağlam biçimde teslim alana dek, kargo sürecinde oluşacak herhangi bir olumsuz durumdan firmamız sorumlu olacaktır.

4- Nasıl ödeme yapabilirim?
- Beğendiğiniz bağlama için doğrudan web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Bizimle iletişime geçip, hesap numarası üzerinden havale ya da EFT de yapabilirsiniz. (Yalnızca Türkiye bankaları için geçerlidir.) Yurt dışındaki dostlarımız Western Union ya da Ria üzerinden de ödeme yapabilirler.

5- Ürünleriniz garantili mi?
- Bağlamalarımız 2 yıl garantilidir. Bu süre içinde bağlamadan kaynaklı olarak yaşanan sorunlar firmamız tarafından ücretsiz çözülmektedir. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda dahi (kırılma vb.) gerekli onarım işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı kaynaklı sorunların çözümü ücrete tabidir.

6- Sizden aldığım bağlamayı ileride başka bağlamalarla değiştirebilir miyim?
- Elinizdeki bağlamaya iyi baktığınız takdirde, aradaki ücret farkını karşılayarak üst modellerle değişim yapabilirsiniz. 

7- Mağazanız nerede?
- Mağazamız İstanbul'da. Açık adresi şöyle: Cibali Mahallesi Şeyh İlahi Sokak No: 2 A - Fatih / İstanbul

8- Başka şubeniz var mı?
- Şu anda başka şubemiz yok. Fakat İstanbul'da bulunan mağazamızdan dünyanın her yerine bağlama gönderebiliyoruz.

9- Bağlamalardaki kod ne anlama geliyor?
- Bağlamaya verilen kod, o bağlamanın yalnızca bir tane olduğu anlamına geliyor. Her kod yalnızca bir bağlamayı ifade ediyor. Bağlama satıldıktan sonra o kod bir daha kullanılmıyor.

10- Seçtiğimiz bağlama ile gönderdiğiniz bağlama aynı mı?
- Evet. Tüm bağlamalarımıza tek tek kod veriyor, her biri için ayrı fotoğraflar ve videolar hazırlıyoruz. Siz hangi bağlamayı dinleyip beğenerek sipariş veriyorsanız, size gelecek olan da bizzat o bağlamanın kendisi oluyor.